top of page

ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ HİZMETİ

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamına giren iş yerleri için kanunda belirtilen sürelerde yerleşik ve Part-Time olarak İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini veriyoruz.

İş Güvenliği Uzmanı

İş Kazalarını önlemek ve daha güvenli iş yerleri oluşturabilmek için tehlike sınıfınıza göre konusunda tecrübeli İş Güvenliği Uzmanı görevlendiriyoruz.

2

İş Yeri Hekimliği Hizmeti

Meslek hastalıklarını önlemek ve daha sağlıklı iş yerleri oluşturabilmek için tecrübeli Hekimlerimiz ile İş Sağlığı hizmeti veriyoruz.

3

Sağlık Personeli Hizmeti

Koruyucu Hekimliği desteklemek ve iş yerlerinin sağlık kriterlerini standartlarda tutmak için tecrübeli iş yeri hemşirelerimiz ile hizmet veriyoruz.

4

Yüksekte Çalışma Eğitimi

Alanında özel eğitimlerini tamamlamış ve konusunda tecrübeli eğitmenlerimiz ile yüksekte çalışmalardaki riskleri en aza indiriyoruz.

5

Mobil Sağlık Hizmeti

Tecrübeli ve hijyen standartlarını en üst düzeyde tutan mobil araçlı ekibimiz ile işyerlerinizde iş gücü kaybına uğramadan çalışanlarınızın periyodik sağlık tetkiklerini gerçekleştiriyoruz.

6

Temel Yangın Eğitimi

Yangın gibi istenmeyen olayların felakete dönüşmesini engellemek için özel eğitimli kadromuz ile temel yangın eğitimi hizmeti veriyoruz.

7

Patlamadan Korunma Dökümanı

İş yerinizde imalat ve diğer alanlarda patlama, yangın ve bu durumlara bağlı riskleri önlemek ve zararlarını en aza indirmek için raporlar hazırlıyoruz.

8

Risk Analizi, Acil Durum Eylem Planı ve İş Güvenliği Eğitimi

Tehlike sınıfı ve çalışan sayısına göre aylık zorunlu OSGB hizmeti kapsamında kalan iş yerleri için zorunlu olan çalışmaları tamamlıyoruz.

Brothers& Partners Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi A.Ş

Veko Giz Plaza Büyükdere Cad.

Meydan Sok. No: 3/A Kat:7  D:21-22 Maslak / İSTANBUL

T: +90 212 285 09 11  

bottom of page