top of page

B&P OSGB

About: Headliner

Brothers & Partners; dinamik yapısı ve yetkin ekipleri ile iş ve sosyal güvenlik alanında birçok sektöre danışmanlık ve denetim hizmeti sunan bir kuruluştur. Sunduğu bu hizmetler ve sektörden edindiği üstün tecrübe ile şimdi de dinamik ve işinin ehli ekipleriyle İş Sağlığı ve Güvenliği alanında güvenilir, dürüst ve yasal prosedürlere uygun Ortak Sağlık Güvenlik Birimi şirketi ile hizmet sunmaya başlamıştır. “Yeni Nesil OSGB” sloganıyla çıkmış olduğumuz bu yolda tüm sektörlere, gelişen teknolojiyle ve uzun yıllara dayanan bilgi birikimimizle İSG alanında hizmet sunmaya hazırız.

VİZYONUMUZ

İş Sağlığı ve Güvenliği Sektöründe, Ülkemizin en iyi İş Sağlığı ve Güvenliği şirketi olmak ve Hizmet kalitesi ve Değerleri ile tüm sektörlerde işletmelerin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak, Ülkemizde çalışana, işverene, eğitime, sağlığa, ve çevreye sahip çıkarak iş sağlığı ve güvenliği kültürünün oluşmasına katkıda bulunmaktır.

MİSYONUMUZ

İş Sağlığı ve Güvenliği Sektöründe bireye ve topluma saygılı, Kanunlara, hukuka, ve ahlaki değerlere bağlı, sağlık, güvenlik ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizin ve çalışanların beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır.

About: About
Brothers and Partners OSGB Eğitimi
About: Welcome
bottom of page