top of page

Yönetici Kadromuz

Biz Kimiz?

Prof. Dr. Adnan Okur

İş Sağlığı ve Güvenliği Direktörü

Atatürk Üniversitesi’nde Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi (1986-2013) ve Anabilim Dalı Başkanı (1999-2013) olarak uzun yıllar görev yaptı.

Tıp Fakültesi hizmet döneminde tıbbi görüntüleme alanında bölgesinde ilk olan Bilgisayarlı Tomografi ve Manyetik Rezonans Görüntüleme  hizmetlerinin kurulmasına ve yaygınlaşmasına öncülük etti.

Kariyerine özel sektörde Doğu Tıp Merkezi A.Ş.’de kurucu ortak, Genel Müdür ve CEO olarak devam etti.

Prof. Dr. Adnan Okur Nisan.2022 tarihinden itibaren  Brothers&Partner OSGB A.Ş. de Genel Müdür ve CEO / Partner olarak hizmete devam etmektedir.

 

 

-

DSC_1101 r (1)_edited.jpg
Umut.jpeg

Umut Çiray

Kariyerine Gelir İdaresi Başkanlığı’nda Gelir Uzman Yardımcısı olarak başlamış, sonrasında Maliye Bakanlığı’nda S.Muhasebat Kontrolörü ve Maliye Uzman Yardımcısı olarak çalışmıştır. 2011 yılında geçtiği Sosyal Güvenlik Kurumu’nda uzun yıllar Müfettiş olarak görevine devam etmiştir. Umut Çiray 2018 yılından bu yana Brothers and Partners’ta Direktör – Partner olarak görev almaktadır.

-

-

Engin.jpeg

Engin Mert

Marmara Üniversitesi Maliye ve sonrasında Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Kariyerine Türkiye İş Kurumu İstanbul Müdürlüğü’nde başlamış, sonrasında İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı’nda uzun yıllar Vergi Müfettişi olarak çalışmıştır.

 

Daha sonra Sosyal Güvenlik Kurumu İstanbul 2 nolu Grup Başkanlığı’nda Müfettiş olarak görev almıştır. 2018 yılından bu yana Brothers and Partners’ta İş Hukuku Bölüm Lideri – Partner olarak görev yapmaktadır.

-

-

ERG_8786_edited.jpg

Özdemir Özder

Uludağ Üniversitesi – İİBF- İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Özel sektörde Dış Ticaret Uzmanı olarak 2006-2008 yılları arasında görev yapmıştır. 2008-2012 yılları arasında, PTT İstanbul Baş Müdürlüğü'nde İnsan Kaynakları Birimi, 2013-2019 yılları arasında da Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) SGK Müfettişi olarak görev yapmıştır.  2019 yılı itibari ile de Brothers and Partners'ta Genel Koordinatör olarak görev yapmaktadır.

-

-

bottom of page